Ansatte

Enhetsleder:
Nina Malmgren
Epost: nina@samsen.com
Telefon: 38 00 64 10 / 90 76 52 31
Kontorleder/booking av møterom og danserom:
Anne-Mette Torgersen
Epost: am@samsen.com
Telefon: 38 00 64 00
Vaktmester:
Arild Osan
Epost: arild@samsen.com
Telefon: 38 00 64 21 / 98 22 37 50
Avdelingsleder kultur/Gateakademiet:
Tor Egil Vaule Andersen
Epost:
Tor.Egil.Vaule.Andersen@kristiansand.kommune.no
Telefon: 38 00 64 18/95 93 02 37
Ung kultur: 
Heidi Kvalvik
Epost: heidi@samsen.com
Telefon: 38 00 64 14 / 90 95 97 56
Ung Kultur:
Thor Einar Isaksen
Epost: thor.einar.isaksen@kristiansand.kommune.no
Mobil: 47 61 30 02
(Vikar for Tom Andreas Kristiansen)
Tillkallingsvakt kultur:
Johan McWilliam
Telefon: 38 00 64 00
Tillkallingsvakt, kultur:
Johannes B. Vaage
Telefon: 38 00 64 00
Tillkallingsvakt, kultur:
Sara Afsharipour
Telefon: 38 00 64 00
Fagansvarlig for Filmverkstedet:
Ola Røyseland
Epost: Ola@samsen.com
Telefon: 38 00 64 00/ 95 21 50 10
Fagansvarlig for Klatrehuset:
Wilko Jansen
Epost: Wilko@samsen.com
Telefon: 38 00 64 15 / 90 60 90 53
Fagansvarlig for kafe Natmanden:
Gary Wilson
Epost: Gary@samsen.com
Telefon: 38 00 64 19/22 / 45 23 17 17
kafe Natmanden:
Victoria Roldan
Telefon: 38 00 64 22 (kafe Natmandens dir.nummer)
kafe Natmanden:
Monika Helmersen
Telefon: 38 00 64 22 (kafe Natmandens dir.nummer)
Gateakademiet:
Sosialfaglig koordinator
Silvia Sundelin
Epost: Silvia.Sundelin@kristiansand.kommune.no
Telefon: 380064026 / 97 40 70 47
Verkstedsleder for Lyd + Musikkproduksjon:
Ole Jørgen Bardal
Epost: Ole.Jorgen.Bardal@kristiansand.kommune.no

For telefonkontakt, ring Silvia Sundelin.

Verkstedsleder for Ide + Trykk:
Kikki Strømstad
Epost: Kikki.Stromstad@kristiansand.kommune.no

For telefonkontakt, ring Silvia Sundelin.

Verkstedsleder for Foto + Grafisk:
Tor Helge Svendsen
Epost: Tor.Helge.Svendsen@kristiansand.kommune.no

For telefonkontakt, ring Silvia Sundelin.

Verkstedsleder for Form + Prosess: (permisjon)
Elisabeth Romberg
Epost: Elisabeth.Romberg@kristiansand.kommune.no

For telefonkontakt, ring Silvia Sundelin.
I permisjon.

Renholder:
Nexhmije Mustafa
Telefon: 38 00 64 00